Kerkdienst 12 juni – Gebroken brood

In de diensten van zondag staat de tafel klaar om jou als gast te verwelkomen aan de Maaltijd van de Heer. Die maaltijd vieren we elke keer, ook op deze zondag na Pinksteren, in gehoorzaamheid aan de opdracht van Jezus om Hem te gedenken totdat Hij komt

Wij lezen het gedeelte in Handelingen, dat volgt op het pinkstergebeuren (2: 41-47). Lucas schrijft daar over de eerste christenen die herkend worden aan vier dingen. Brood breken is daar één van. Wat maakt het zo belangrijk en wat betekent dat gebroken brood eigenlijk voor ons vandaag? Ik hoop dat je erbij bent om brood en wijn te proeven en door God gezegend te worden en weet dat ik je niet alleen welkom heet, maar dat de Heer zelf je uitnodigt:  
Wij brengen U lof, geven U alle eer:
eendrachtig, veelstemmig en dankbaar.
Jezus is Gastheer en nodigt ons uit:
waar Jezus woont voelt de liefde zich thuis!

De dienst in Wittevrouwen begint om 10 uur,
de dienst in Wilhelminapark om 11.15 uur.

vrede en alle goeds
Lydia

Wat je ook interessant zou vinden