Kerkdienst 15 december | Doopdienst

Wij volgen deze zondag samen met de kinderen de ster. Vanuit het Oude Testament lopen heel wat lijntjes naar de komst van Jezus. Vandaag gaat het over David (2 Samuël 7: 1-16).

David die belooft om een huis voor God te bouwen. God geeft een merkwaardig antwoord. Hij zal zorgen voor een huis voor David, een eeuwig huis, een eeuwig koninkrijk. Een belofte die veel betekent ook voor ons vandaag, juist in de adventstijd. Je kunt druk zijn met je eigen huis of met een plek voor God en vergeten dat God al lang bezig is zijn plannen uit te rollen. Zijn koninkrijk komt verrassend, via een kwetsbare baby. Mooi om juist op deze zondag ook onze doop te herinneren en de doop te (zien) bedienen aan vier kinderen vanuit de gemeente:
Yara Ineza, dochter van Jerrys en Inge
Davide Giselle, dochter van Benjamin en Gerdine
Feline Alida, dochter van Corina en Heiko
Vesper Catharina, dochter van Elisabeth en Daniël

Kijk in de NK-app voor meer informatie onder ‘Berichten uit de gemeente’.

Wat je ook interessant zou vinden

Gepubliceerd door

Dirk de Bree (predikant)

Dirk de Bree is predikant van de Nieuwe Kerk