Kerkdienst 17 januari | De zoekende herder

Vorige week was de eerste keer dat we ingingen op het tweede kringthema rondom de kerk nl ‘de tafel is groot genoeg’. We ontdekten dat dit echte gastvrijheid radicale onvoorwaardelijke liefde vraagt en geduldig volhardend vertrouwen in Gods werk, maar ook dat God ons verrast door die ander.

Deze zondag gaan we verder met dit thema aan de hand van de gelijkenis over de zoekende herder (Lukas 15:1-7). Wat maakt dat de herder de 99 schapen achterlaat op zoek naar die ene? Wat is de les voor die 99? In de dienst zien we wat inspirerende voorbeelden van gemeenteleden die in hun (vrijwilligers)werk leren in de ontmoeting van kwetsbare mensen in onze samenleving.Ik maak ook weer wat preekgedachten, die samen met die van vorige week kunnen helpen in het (kring)gesprek over dit thema, die vind je in de app. Tot zondag!

Wat je ook interessant zou vinden