Kerkdienst 18 juli | Kerk op haar knieën

In deze dienst leren we van Epafras, wie? Check de drie keer dat hij genoemd wordt in de Bijbel. Epafras bidt voor de kerk. Als Nieuwe Kerk willen we graag een biddende kerk zijn. Hoe doen we dat? Onze ouderlingen gebed Jaap en Nancy delen iets van hun ervaringen en verlangen. Ik zal de preek afsluiten met een hele concrete en praktische opdracht voor de zomertijd (en daarna). 

In deze dienst vieren we met elkaar het avondmaal. Hopelijk kun je erbij zijn – en anders op afstand meevieren. Wellicht een idee om als kring (of met een aantal gemeenteleden) af te spreken en de dienst samen mee te beleven en het avondmaal tegelijk mee te vieren? Wens je van harte Gods zegen!

Wat je ook interessant zou vinden

Gepubliceerd door

Dirk de Bree (predikant)

Dirk de Bree is predikant van de Nieuwe Kerk