volle kerk keurrijk zonlicht boven

kerkdienst 19 februari | De verandering

In deze doopdienst lezen we verder in Genesis (Hfst 44). Het gaat over Jozef en Juda. Over de vraag of een mens kan veranderen en waar dat dan uit blijkt. Juda blijkt (ineens) hartstochtelijk van zijn vader te houden, terwijl Jakob maar weinig liefde toonde. Ja, een mens kan veranderen. Juda stelt zichzelf borg voor Benjamin, wil slaaf worden in zijn plaats. Waar kennen we dat ook alweer van? In deze dienst worden vijf kinderen van de gemeente gedoopt;
– Noël Bari, dochter van Arjen en Marja
– Tobias Elias, zoon van Tom en Annelies
– Seth Willem, zoon van Jesse en Esther
– Benjamin Thijs, zoon van Ewoud en Inge Loes
– Suzanne Nour, zoon van Cor en Arianne

Ik zie uit naar weer een feestelijke kerkdienst.

Hartelijke groet,
Dirk de Bree

Wat je ook interessant zou vinden

Gepubliceerd door

Dirk de Bree (predikant)

Dirk de Bree is predikant van de Nieuwe Kerk