Kerkdienst 3 oktober | Onverwachte Godsontmoeting

In deze doopdienst lezen we verder in Genesis over het leven van Jakob. In de nacht, als Jakob weinig meer heeft om op te hopen, ontmoet Jakob God in een droom (Genesis 28: 10-22). Soms helpen ontregelende momenten om open(er) te staan voor God. Ineens is het gewone leven ‘heilige grond’, een poort naar de hemel. God kan ons overal opzoeken, gelukkig maar. Tegelijk geloven en hopen we dat Hij dat steeds weer doet in onze erediensten. Iedere zondag een ladder uit de hemel, een Godsontmoeting, we kunnen het niet organiseren, maar ons er wel naar uitstrekken. Ik wens je dat van harte toe, juist ook hen die ontregeld zijn door ziekte, zorgen, depressie, maar ook hen die volop in de hectiek van het leven staan. Een onverwachte Godsontmoeting, in de kerk of ergens anders, ineens het besef ‘dit is de poort naar de hemel.’ Welkom in de kerk!

In Wittevrouwen is het dubbelfeest, want er wordt gedoopt, de volgende kinderen:

  • Amber Adriana, dochter van Aria en Aart
  • Emilia Janice Constance, dochter van Martijn en Svetlana
  • Clara Ruth, dochter van Annelies en Bart-Jan
  • Faas Jacob, zoon van Jan-Jaap en Lianne
  • Micha Krijn, zoon van Casper en Margriet
  • Suze-Noor Laure Maria Avelie, dochter van René en Seline

Wat je ook interessant zou vinden

Gepubliceerd door

Dirk de Bree (predikant)

Dirk de Bree is predikant van de Nieuwe Kerk