Kerkdienst 4 november | Thema: verschil van inzicht

Hoe denk jij over halloween, euthanasie, zondagsviering, vlees eten, Israël, evolutie, donorschap, homoseksualiteit? etc. Christenen blijken nogal verschillend te denken over heel wat onderwerpen. Dat kan verwarrend zijn. Wat heb jij nodig om tot onderbouwde keuzes te komen?

De vraag is of het erg is als christenen verschillend denken. Verschil van inzicht kan ook ruimte bieden. In deze dienst verkennen we in hoeverre Romeinen 14 ons kan helpen in het omgaan met verschil van inzicht. In deze dienst zullen er ook specifieke linken gelegd worden naar het gesprek over ‘homoseksualiteit in de Nieuwe Kerk’, waar we het binnenkort (22 november) als gemeente over gaan hebben op de gemeenteavond.

Wat je ook interessant zou vinden

Gepubliceerd door

Dirk de Bree (predikant)

Dirk de Bree is predikant van de Nieuwe Kerk