Kerkdienst 8 november | Kerk als poort van de hemel

Op deze bijzondere zondag waarin we voor het eerst op twee locaties kerkdiensten hebben denken we na over de betekenis van het kerkgebouw als ontmoetingsplaats met God. Psalm 118 (vooral vers 20) staat centraal.

Ik hoor terug dat gemeenteleden de kerkdiensten missen en daarbij ook het gebouw. Dat is niet vreemd, geloven doen we met heel ons lichaam, daarom hebben symbolen, geuren, kleuren en dus ook ruimte invloed op onze geloofsbeleving. Tegelijk is God natuurlijk altijd te groot voor een gebouw en waait zijn Geest waar Hij wil. Welkom zowel in de Nieuwe Kerk Wittevrouwen als in de Nieuwe Kerk Wilhelminapark om (online) mee te vieren.
NB. de dienst in de Wilhelminakerk is via youtube te volgen.

Wat je ook interessant zou vinden

Gepubliceerd door

Dirk de Bree (predikant)

Dirk de Bree is predikant van de Nieuwe Kerk