Kerkdienst a.s zondag 1 september | Thema: Kom heilige Geest!

Als kringen lezen we dit seizoen uit het Bijbelboek Handelingen. Deze dienst starten we met de eerste verzen (1 t/m 8), over Jezus die zijn leerlingen op de valreep nog extra onderwijs geeft over het koninkrijk en hen de belofte doet van de komst van de Geest. Het thema van de dienst is: Kom heilige Geest!

In al ons bezig zijn in werk en kerk hebben we Geestkracht nodig. De Geest van God die ons leven vernieuwt en heel maakt. De Geest van God die zijn leerlingen kracht geeft om te getuigen. Ik bid en hoop dat de kerkdienst dat verlangen naar Geestkracht nog even flink aanwakkert. Ik bid dat de Geest weer en meer neerdaalt. We kunnen niet zonder. Welkom in de kerk!

Wat je ook interessant zou vinden

Gepubliceerd door

Dirk de Bree (predikant)

Dirk de Bree is predikant van de Nieuwe Kerk