Kerkdienst a.s. zondag 22 november | Eeuwigheid i.r.t. onze tijdelijkheid

Op deze laatste zondag van het kerkelijk jaar, de eeuwigheidszondag staan we stil bij de eeuwigheid in relatie tot onze tijdelijkheid. We lezen 2Kor4: 16-5:10 waar het o.a. gaat over de hemel als ons thuis. Wat betekent het geloof in de hemel voor je leven nu? We noemen de namen van de gemeenteleden die het afgelopen jaar zijn overleden en gedenken hen. Na de kerkdienst blijft de kerk open, er is ruimte om even stil te zijn en / of een kaarsje aan te steken om iemand te gedenken. Ook is er de mogelijkheid voor je te laten bidden. De kerk is open van 11.30-13.00 en 20.15 (na de vesper) tot 21.15 uur.

Wat je ook interessant zou vinden

Gepubliceerd door

Dirk de Bree (predikant)

Dirk de Bree is predikant van de Nieuwe Kerk