Kerkdienst a.s. zondag 21/6 | Thema: heel het leven

Komende zondag zal Ds. Jan-Maarten Goedhart voor gaan. Hij zal preken over ‘ Heel het leven’ vanuit Colossenzen 1:12-23. Na de dienst kan je nog gezellig een kop koffie drinken via Zoom en anderen ontmoeten.

Vaak verdelen we ons leven onwillekeurig in stukjes: in fragmenten.  Een stukje van ons leven gaat over geloof.  Vroeger noemden mensen dit het geestelijk leven of het kerkelijk leven.  Maar andere stukje van ons leven gaan gewoon over werk en plezier, relaties, vriendschap en familie.  Maar in de oude hymne in Colossenzen 1 waarin gezegd wordt dat alles in Christus, door Hem en voor Hem geschapen is. Heel de werkelijkheid draait om Hem. De hele schepping komt in het vizier. Het gaat zondag over mensen uit één stuk zijn, en om een wereld die één is in en door en voor Christus.

Wat je ook interessant zou vinden