Kerkdienst 11 februari: Geloof zonder franje

De preek van komende zondag is uit Lukas 8:40-56, laat ds Kees van Ekris weten. Het is de geschiedenis over het dochtertje van Jairus, over Jairus zelf, en, als een plotseling fragment ertussendoor, over de vrouw die bloedvloeiingen heeft en die Jezus aanraakt.

In de preek zal het gaan over verlegenheid en schaamte (naar aanleiding van de bescheiden vrouw die Jezus ongezien aanraakt), en het zal gaan over geloven zonder franje, over Jairus die, midden in een groot drama, door Jezus gevraagd wordt vertrouwen in Hem te hebben. Tenslotte gaat het over opstanding, over de hoop om door Jezus tot leven geroepen te worden, zowel midden in dit leven als na dit leven.

Tot zondag!

Zet de dienst als *ical in je agenda

Wat je ook interessant zou vinden