Kerkdienst zondag 12 juli | doopdienst

Het wordt een bijzondere zondag.
Emma Veerbeek, Sanne van Eeuwijk, David Neerbos en Michael Remmerswaal worden gedoopt.

Na een seizoen voorbereiding is dit het moment om publiekelijk ‘ja’ te zeggen en gedoopt te worden. We lezen een korte gelijkenis, die van de schat in de akker. Jezus roept de luisteraars (en ons) op goed naar Hem te kijken en Hem op waarde te schatten. Het is blijkbaar mogelijk om te vinden, zonder dat je werkelijk zocht.

Een bemoedigende gelijkenis met tegelijk een belangrijke vraag: Hoe waardevol is Jezus en zijn koninkrijk voor jou? 

Thema van de dienst is ‘Verborgen rijkdom’, naar een lied van Sela wat we uiteraard ook zullen luisteren. De doop, het tweede deel van de dienst, zal plaatsvinden in de Voorveldse Polder (zie onder voor meer info). Wees (daarbij) welkom!

Wat je ook interessant zou vinden

Gepubliceerd door

Dirk de Bree (predikant)

Dirk de Bree is predikant van de Nieuwe Kerk