Kerkdienst zondag 16 september

Wat heeft de David van Michelangelo te maken met discipelschap en met jouw leven met God? In de dienst staan we stil bij de start van de huiskringen, waar de komende maanden het boek God is goed behandeld zal worden.

Dat is niet zomaar een ‘praatboek’, maar ook een ‘doeboek’. Bij ieder hoofdstuk hoort namelijk een geestelijke oefening, die jou wil helpen om je geloof te leven en God te leren kennen met meer dan je hersens alleen. Dat geestelijke oefening betekent trouwens niet alleen het klassieke bidden en Bijbellezen. De eerste oefening is slapen. In de dienst gaan we kijken naar Jacob en naar hoe God in zijn leven aan het werk is, waardoor hij uiteindelijk Israël wordt. We lezen Genesis 25: 19-34 en Romeinen 9: 10-13.

Ik hoop je te ontmoeten in de dienst, maar wens je hoe dan ook vrede en alle goeds!

Wat je ook interessant zou vinden

Gepubliceerd door

Lydia Kansen-Brasz (predikant)

Lydia is sinds september 2013 predikant van de Nieuwe Kerk. Speerpunt van haar werk is geestelijke begeleiding van mensen, als groep of individueel. Allerlei vormen en manieren van gebed zijn daarbij erg belangrijk.