Kerkdienst zondag 17 februari | De Bijbel recht doen

In de dienst van zondagmorgen zullen we in de doop zien hoe God zijn naam verbindt aan kleine kinderen van de gemeente.   

We horen over Mozes, die het volk leidt door de woestijn en door het water van de Rode Zee op de weg van God en lezen daarover in Hebreeën 11: 23 – 29. Het verhaal van Gods grote daden nodigt uit tot geloof, maar dat geloof is nooit vanzelfsprekend geweest en is het dat ook vandaag niet. En toch staat Hebreeën 11 vol getuigenissen van geloof van mensen, die vasthouden aan Gods beloften.

Gaandeweg ontdekken ze dat God zijn beloften waarmaakt, ook al gaat dat soms wel door de diepte van dreiging en angst heen. Ter voorbereiding kun je de geschiedenis van Mozes, die het volk door de Rode Zee leidt, lezen in Exodus 13 – 15. Van harte welkom om erbij te zijn, hoe dan ook: Vrede en alle goeds.

De volgende kinderen worden gedoopt:
Eveline Elisabeth Vader
Huub Jens de Weerd
Olivia Helena Josephina Flikweert
Pepijn Abraham Manuel van Doorn
Rosalie Neeltje Alberdina Brouwer
Thijs Ruben Bijleveld
Tim Jozua van der Wiel
Toon Otto van Antwerpen

Wat je ook interessant zou vinden

Gepubliceerd door

Lydia Kansen-Brasz (predikant)

Lydia is sinds september 2013 predikant van de Nieuwe Kerk. Speerpunt van haar werk is geestelijke begeleiding van mensen, als groep of individueel. Allerlei vormen en manieren van gebed zijn daarbij erg belangrijk.