Kerkdienst zondag 18 augustus | Thema: ongewenste kinderloosheid

Komende zondag gaat Bram Wassenaar voor. Het thema van de dienst is ongewenste kinderloosheid, naar aanleiding van Hanna (1 Samuël 1:1-20). Het is een kwetsbaar thema – dat beseft Bram al te zeer – maar daarom misschien juist goed om het daar in de kerk ook over te durven hebben.

Naast het verdriet van geen kinderen kunnen krijgen en tegenover de hulpeloosheid die dit mee kan brengen, wil Bram graag hoop bieden vanuit ons christelijk geloof. Eén aspect daarvan is dat in de christelijke gemeenschap (de kerk) de bloedband niet meer het allerbelangrijkste is, maar dat we samen Gods gezin vormen en elkaar broers en zussen noemt. Een lied dat hier mooi bij past is ‘Familie’ (Opwekking 767/Hemelhoog 47).

Wat je ook interessant zou vinden