Kerkdienst zondag 19 augustus

Beter is één hand gevuld met rust dan beide vuisten vol gezwoeg en najagen van wind. Bij deze woorden van Prediker (4: 4-6) zullen we zondag in de dienst stil staan.

We lezen ook Lucas 12:16-21, waar het gaat over een mens die zijn best doet om voor zichzelf rust te bewerken. Nu de vakantieperiode bijna voorbij is kun je het gevoel krijgen dat het voorlopig weer met je rust is gedaan, want de druk van school, studie en werk komt weer op je af.

Hoe zit het toch met de rust, waarover het in het evangelie nogal eens gaat? Voor wie nog vakantie viert: een heerlijke tijd gewenst. Voor wie (weer) thuis is: Ik hoop je te ontmoeten in en rond de dienst.

Hoe dan ook: vrede en alle goeds!

Wat je ook interessant zou vinden

Gepubliceerd door

Lydia Kansen-Brasz (predikant)

Lydia is sinds september 2013 predikant van de Nieuwe Kerk. Speerpunt van haar werk is geestelijke begeleiding van mensen, als groep of individueel. Allerlei vormen en manieren van gebed zijn daarbij erg belangrijk.