Kerkdienst zondag 19 september | Thema: Je bent zout

Deze zondag gaat pastor/pionier Theo Vreugdenhil uit Nieuwegein voor. Hij werkt voor Cross Culture Nieuwegein, een interkerkelijke gemeente. Hij zal spreken n.a.v. Matteüs 5: 13-16, over zout dragen. Ik heb gevraagd om zoveel mogelijk te delen van zijn persoonlijke faal-en succeservaringen in/vanuit zijn werk bij Cross Culture Nieuwegein. Wordt vast leerzaam.

Theo schrijft: “Ik hoorde eens iemand zeggen: ‘Christenen zijn net als mest. Verspreid ze en ze zorgen ervoor dat alles beter groeit, maar als je ze op een grote hoop laat liggen, dan gaan ze al snel vreselijk stinken…’ Verspreiden dus. Maar hoe dan? Jezus gebruikt een smaakvoller beeld: je bent zout. Graag denk ik hier verder met je over door in de dienst.”

Wat je ook interessant zou vinden

Gepubliceerd door

Dirk de Bree (predikant)

Dirk de Bree is predikant van de Nieuwe Kerk