Kerkdienst zondag 2 juni | Thema: gezegend om tot zegen te zijn

Binnenkort zijn er twee gemeenteavonden over hoe om te gaan met de groei van de gemeente. We ervaren dat we als Nieuwe Kerk rijk gezegend zijn. Zegen wil altijd gedeeld worden. Daarover gaan we nadenken in deze dienst.

Het thema is: gezegend om tot zegen te zijn. We lezen Genesis 12: 1-3 en wat fragmenten uit Galaten 3. Wat betekent het dat we door Christus delen in de zegen van Abraham? Wat betekent dat voor de zegen die we als Nieuwe Kerk ervaren? Wat betekent dat voor de zegen in kwaliteiten en mogelijkheden, in geld en bezit die we persoonlijk ontvangen hebben? Hoe kunnen we gezegend tot zegen zijn? In de dienst zal de diaconie twee concrete projecten presenteren, waar we als Nieuwe Kerk bij betrokken zijn. Al met al een mooie opmaat naar de gemeenteavonden (en mocht je daar niet bij kunnen zijn, helpt het je vast om mee te denken en te bidden voor de Nieuwe Kerk en voor Utrecht). Welkom in de kerk.

Wat je ook interessant zou vinden

Gepubliceerd door

Dirk de Bree (predikant)

Dirk de Bree is predikant van de Nieuwe Kerk