Kerkdienst zondag 22 maart, Tel je dagen en wordt wijs

Deze zondag komen we niet bij elkaar in de kerk, maar is er wel de mogelijkheid om samen te vieren door de online kerkdienst te volgen. De liturgie inclusief filmpjes komt zondag op de website.

We lezen psalm 90, een indrukwekkend eerlijke psalm waar ruimte is voor diepe emoties en waarin tegelijk verwachtingsvol gebeden wordt om Gods aanwezigheid. De psalm roept op om je dagen te tellen, de tijd te wegen en daarin te zoeken naar wijsheid. Wat betekent dat voor ons vandaag in de crisis die we meemaken?

Er is ruimte om mee te zingen met of te luisteren naar liederen die we gekozen hebben voor deze zondag. Het meest krachtige symbool van onderlinge verbondenheid is het sacrament van het heilig avondmaal. Dat gaan we dan ook vieren op deze zondag.

Verbonden met elkaar breken we het brood in onze huizen en delen de wijn, in het besef dat Jezus voor ons de weg is gegaan dwars door de verschrikking van de dood. Hij verlaten opdat wij nooit meer verlaten worden. Gezegende zondag!

Ps. de overdenking is later op de zondag ook te horen via een speciale uitzending van Eerst Dit. Kijk hier.

Wat je ook interessant zou vinden

Gepubliceerd door

Dirk de Bree (predikant)

Dirk de Bree is predikant van de Nieuwe Kerk