Kerkdienst zondag 24 maart | Geloven in ballingschap

Wat een indrukwekkende week ligt er achter ons. Plaatselijk, landelijk en ook internationaal. Temidden van die hectiek ben je welkom in de kerk!

We starten met het boek Daniel (in navolging van de kringen). Een boek over een heel andere tijd, maar tegelijk ook een tijdloos boek. Over het volhouden van geloven als je wereld in lijkt te storten. Als je je vervreemd weet van je omgeving. Wat heb je nodig om als Daniel en zijn vrienden te volharden? In deze dienst zenden we de familie van der Vlies uit naar Noorwegen. Zij weten zich geroepen om in een ander land, in een andere cultuur van Jezus te getuigen. We gaan ontdekken hoe Daniel ons kan helpen in Nederland en in Noorwegen om geworteld te blijven in het geloof in God de Heer. 

Wat je ook interessant zou vinden

Gepubliceerd door

Dirk de Bree (predikant)

Dirk de Bree is predikant van de Nieuwe Kerk