Kerkdienst zondag 7 juli | Thema: Delen van je rijkdom

Deze zondag wil ik graag voor de derde keer stilstaan bij het thema ‘delen van je rijkdom’. We begonnen met Abraham die gezegend werd om tot zegen te zijn. Onze rijkdom hebben we ontvangen om te delen. Die missie kan alleen als we deze biddend volbrengen. Dat leerden we van de vroege kerk (Handelingen 4). Deze zondag wil ik stilstaan bij onze (on)mogelijkheden.

We lezen Johannes 6: 1-13, thema: ‘Geef ze te eten!’ In de preek zal ik ook wat lessen delen die ik leerde vanuit Oeganda. Prachtig om in deze dienst ook het avondmaal te vieren. We delen samen het gegeven brood en de wijn, Christus werk in en voor ons, opdat we rijk in Hem ruimhartig leren delen.

Wat je ook interessant zou vinden

Gepubliceerd door

Dirk de Bree (predikant)

Dirk de Bree is predikant van de Nieuwe Kerk