Kerkdiensten 30 mei | Zwemmen in de Geest

Pinksteren, het feest van de Geest, is een feest van overvloed. De Geest is een overweldigende stroom die je meeneemt, in zijn beweging zet, je uitnodigt… Je kunt zwemmen in de Geest. We lezen erover in de profetie van Ezechiël (47:1-12). De profeet ziet in een visioen de toekomst, een paradijselijk gebeuren, een rivier die groter en groter wordt, die leven geeft en leven doet. Als je gaat zwemmen in de rivier van de Geest, gaat het stromen, ‘levend water’ uit je binnenste zegt Jezus (Johannes 7:37-39). Ik ben benieuwd wat jij je voorstelt bij het ‘zwemmen in de Geest’. Wat je helpt of belet om je mee te laten nemen in de uitbundige stroom van de Geestesrivier – en natuurlijk ook wat het teweeg brengt in jouw leven. Tot zondag, live of via de stream.

Wat je ook interessant zou vinden

Gepubliceerd door

Dirk de Bree (predikant)

Dirk de Bree is predikant van de Nieuwe Kerk