Hieronder vind je alle informatie over de kerstvieringen en -activiteiten!
Vrijdag 20 december – Kerstmaaltijd met Starlodge en wijkbewoners Wittevrouwen (NK Wittevrouwen)
Leuk om anderen te ontmoeten en te verbinden met mensen die je anders niet zo vaak zou spreken of tegenkomen? Kom dan gezellig langs op 20 december in de NK Wittevrouwen! Hier wordt heerlijk eten gekookt door de vluchtelingen uit de Starlodge. Je kan komen eten, meehelpen organiseren en uiteraard assisteren met het koken. De maaltijd begint om 18:00.
Zaterdag 21 december 16:00 – Samen Eten (NK Wilhelminapark)
De kersteditie van Samen Eten mag je dit jaar niet missen! Bereid je voor op een extra feestelijk driegangendiner, een versierde kerk en natuurlijk een kerstverhaal. Bij Samen Eten draait het om samen koken, eten en in gesprek. Vanaf 16.00 uur ben je welkom om mee te helpen in de keuken, een kop koffie of thee te drinken of een spelletje te spelen. Vanaf 17.30 uur start de maaltijd.
Samen Eten is een initiatief van de Nieuwe Kerk samen met het Straatpastoraat Utrecht. Maandelijks organiseren we deze maaltijd voor mensen van de straat, de buurt en de kerk.
Tijd: 16.00-19.00 uur
Lijkt het je leuk om mee te helpen, stuur dan een berichtje naar Wilma Wolswinkel (diaconaal werker). We kunnen je hulp altijd goed gebruiken!
Zondag 22 december 14:30 – Kliederkerk (NK Wilhelminapark)
Ontdek, knutsel en speel met ons mee! In de Kliederkerk duiken we op een speelse manier in de Bijbelverhalen. Of je vaker in de kerk komt of nog nooit bent geweest, iedereen is welkom. Het wordt een gezellige middag waar kinderen én (groot)ouders samen nieuwe dingen ontdekken. Voor kinderen van 1 tot en met 7 jaar.
24 december – Kerstnachtdiensten
Op kerstavond zijn er drie diensten.
- 19:00 Kinderkerstfeest (NK Wittevrouwen)
Vier kerst met ons mee! We nodigen je uit voor een gezellige kerstviering voor jong en oud. We luisteren naar het kerstverhaal en zingen bekende lidjes, onder begeleiding van verschillende muzikanten. Na de dienst is er warme chocomel, glühwein en kerststol. - 21:30 Kerstnachtdienst (NK Wittevrouwen)
In een bijzondere dienst beleven we de kerstnacht. We zingen oude en nieuwe kerstliederen. Voor de dienst is er buiten chocomel, glühwein en kerststol. - 22:00 Kerstnachtdienst (NK Wilhelminapark)
Met kerst vieren we dat Gods liefde zo groot is, dat Hij met ons wil zijn. Alle reden voor een feest. We zingen oude en nieuwe kerstliederen. Vooraf is er chocomel, achteraf kan er worden nagepraat onder het genot van glühwein en kerststol.
25 december: Kerkdienst eerste kerstdag; Vrede op aarde
De engelen zingen van vrede op aarde. Kerst is Gods nieuwe begin in de geboorte van een kind. Samen zingen we over die vrede van God. En hoe die vrede ons leven nu kan kleuren. Ook nu is er live muziek en in Wittevrouwen zijn er twee koren: een peuterkoor en een volwassenenkoor. Vier het feest met ons. Om 10.00 uur in de NK Wittevrouwen en om 11:30 in de NK Wilhelminapark.
