Kerst-kleedje-aan 2017 breidt uit!

Begin maar met het uitpluizen van je kast en breng vanaf deze zondag al je (mooie!!!) schoenen, kleding en accessoires naar de mand in het voorportaal van de Nieuwe kerk. Er komt namelijk een nieuwe editie van Kerst-kleedje-aan en die is uitgebreider dan vorig jaar.

Op zeer stijlvolle wijze verkopen we op 15 en 16 december, deze door buurt- en gemeente-leden ingezamelde (mooie) kleding. De opbrengst van deze verkoop gaat ook dit jaar weer naar het goede doel.

We werken samen met Floortje Dessing’s winkelketen Nukuhiva, het Leger des Heils, I-did slow fashion en de FWF.

In de boutique zal een live coupeuse aanwezig zijn om jouw favoriete blouse op maat te maken… En dit jaar is er ook een echte gentlemans-corner voor de mannen, een kunstenares die kleine inkt schilderijtjes maakt en een kaas en wijn-proeverijtje om de smaakpapillen te prikkelen.

Lever dus alvast mooie spullen in en koop op 15 en 16 december, local en duurzaam, je kerstspulletjes in op onze fijne kerstmarkt.

Voor meer informatie kun je contact opnemen met Margriet Freeke-Dokter of Babiche Israel.

Wat je ook interessant zou vinden