Kinderen – Avondmaal – NK Festival

Op zondag 9 juni vieren we met de gemeente het Heilig Avondmaal. Dat is tijdens het NK Festival waarbij de kinderen van groep 2-8 na de aanbidding naar hun eigen programma gaan. Een onderdeel van dat kinderprogramma zal zijn dat er de mogelijkheid voor hen is om brood en ‘wijn’ te proeven en zo mee te doen met de gemeente met het Avondmaal. Ds. Dirk de Bee zal het brood en de druivensap uitdelen.

Corina, Kerkelijkwerker Kinderwerk, zal daarvoor uitleg geven over het Avondmaal. Als je het fijn vindt om samen met je kind(eren) aan te gaan ben je natuurlijk welkom in de kinderviering of kun je je kind(eren) in de volwassen-dienst bij je houden. Komende zondag zullen er bij de hoofdingang van de kerk de voorbereidingsboekjes klaarliggen voor de kinderen om samen thuis te bespreken. Daarin staat ook dat aangaan niet hoeft en je ook mee kan lopen voor een zegengebed. Het kinderprogramma is zo opgebouwd dat daar alle ruimte voor is. Meer weten of vragen? Mail of bel Corina.

Corina@nk-utrecht.nl

Wat je ook interessant zou vinden