Kris, Marije en kinderen nemen afscheid van de Nieuwe Kerk

Na tien jaar betrokkenheid bij de Nieuwe Kerk gaan wij verhuizen naar een andere kerk. We wonen nu 1,5 jaar in Houten en vinden steeds meer ons plekje. Qua locatie is het dichtbij de NK, maar we merken aan allerlei dingen dat het goed is om ons aan te sluiten bij een kerk in de buurt (de NGK in Houten) en ons lokaal te gaan inzetten. Nu is het moment daar om ons echt uit te schrijven bij de NK. Iets wat we (on)bewust misschien wat hebben uitgesteld. Dan wordt het namelijk zo definitief. Juist dat gevoel laat ons zien hoe goed we het hadden in de afgelopen 10 jaar. 

Met dankbaarheid kijken we terug op de periode waarin we bij de kerk een thuis hadden. Waar we ons in konden zetten en konden laten inspireren, waar vriendschap ontstond. Dank aan allen die daar een bijdrage aan hadden.  We bidden voor jullie, voor wijsheid in het groeiproces, voor blijvende ruimte voor het werk van de Geest en voor de centrale rol van Jezus in het midden van de stad. 

Kris en Marije, ook namens Micha, Luciëlla en Juda

Wat je ook interessant zou vinden