Kruisweg van barmhartigheid

Op Goede Vrijdag 30 maart organiseren de samenwerkende parochies van de katholieke kerk Utrecht een bijzondere kruisweg. Dat staat in de nieuwsbrief voor diakenen van de PGU.

Van 15.00 tot 17.00 uur is er de mogelijkheid om te wandelen langs plekken van barmhartigheid: plekken die herinneren aan mensen die werden bedreigd en plekken waar mensen zich inzetten voor anderen die hulp of zorg nodig hebben. Op deze plaatsen is gelegenheid te luisteren en te bidden. En voor diakenen is het een mooie manier om eens te zien wat er allemaal in de stad gebeurde en nog steeds gebeurt: armenhuisjes, het Catharijnehuis, OMDUW. De kruisweg start bij de Geertekerk en eindigt in de Domkerk met een korte viering. Opgeven kan tot 29 maart per e-mail. Meer info op de laatste pagina van parochiemagazin of die van Kerk in de Stad.

Wat je ook interessant zou vinden