Laatste MEER-avond van het seizoen

Zondagavond 10 juni is er weer een MEER-avond, de laatste avond in de serie ‘Ruimte voor God – lessen uit de kloostertraditie’. Het thema van deze avond is ‘Luisterend bidden’.

Gebed is een wezenlijk onderdeel van onze relatie met God, zonder gesprek is er tenslotte geen relatie mogelijk! Bidden is praten met God, Hem leren kennen en luisteren naar Zijn stem. Gebed speelt ook een belangrijke rol in het kloosterleven, waar vaak op meerdere momenten per dag wordt gebeden om zo steeds weer tot God te naderen en te leren wat Hij wil met ons leven. Meerdere malen per dag luisteren naar wat Hij tot ons wil zeggen.

Joost van Heusden is directeur van Navigators Nederland en zal deze avond spreken over hoe je je kunt open stellen voor de stem van God. We gaan, voor wie wil, dit ook in de praktijk brengen en oefenen met luisterend bidden.

Van harte welkom! We starten om 19.30u, vanaf 19.00u staat de koffie klaar.

Wat je ook interessant zou vinden