Labyrint vrijdag 27 december (17.00-22.00 uur)

Na alle drukte met kerst is het Labyrint een uitgelezen kans om even stil te worden. Een labyrint is een oud gebruik, dat we in een nieuw jasje hebben gestoken. Je loopt in stilte door de kerk een eigen route. In de kerk zijn verschillende plekken waar je even stil kunt staan/zitten. Iedere plek heeft een thema met een bezinnende opdracht.

Zo kun je stil staan bij waar je dankbaar voor bent, of nagaan wat je los wilt laten. Er is een plek om na te denken over vergeving geven en ontvangen, over belangrijke waarden en een moment om je verlangen op te schrijven. Uiteraard kun je ook een kaarsje aansteken. In de bovenzaal kun je aanschuiven bij een korte begeleide meditatie door Op Adem|Utrecht.

Wie neem jij mee op deze reis? Een mooie kans om mensen kennis te laten maken met de Nieuwe Kerk in stilte. De kerk is open van 17.00-22.00 uur, je kunt binnen komen lopen wanneer het je uitkomt.

Wat je ook interessant zou vinden

Gepubliceerd door

Dirk de Bree (predikant)

Dirk de Bree is predikant van de Nieuwe Kerk