Maak een kerstpakket voor Stichting Present

Voor mensen met weinig sociale contacten, een slechte gezondheid of financiële problemen zijn de kerstdagen niet altijd een feest. Stichting Present nodigt je uit om voor iemand anders een feestelijk kerstpakket samen te stellen om zo een lichtpuntje te brengen in de donkere dagen. Dit kan als gezin, kring, club, commissie, catechisatiegroep, etc.

De kerstpakketten gaan in eerste instantie naar de hulpontvangers waar groepen via PresentUtrecht in het afgelopen jaar projecten hebben gedaan. Daarnaast gaan de kerstpakketten naar cliënten van maatschappelijke organisaties die verbonden zijn aan Stichting Present. Dit zijn vrijwel altijd mensen met weinig/geen financiële middelen en netwerk, en vaak met gezondheidsklachten.

Meld je aan en maak een bijzonder pakket waarvan je denkt ‘dat had ik zelf ook wel willen krijgen’! Voor meer informatie en instructies  mail.

Wat je ook interessant zou vinden