MEER avond 8 mei 2022 over ‘Macht en integriteit’

Er komt weer een nieuwe MEER avond aan! Aanstaande zondagavond 8 mei 2022 staat in het teken van macht en integriteit. Spreker van de avond is Rachel Streefland.

Macht en integriteit
Het overkoepelende thema van het huidige MEER-seizoen is Baan & Burger. In dit licht staat de avond over het subthema macht en integriteit centraal.

Macht en integriteit worden vaak in één adem genoemd. Integriteit is de hoeder van macht. Integriteit kan botsen met macht. Hoe kijk jij aan tegen deze begrippen en tegen deze begrippen in relatie tot elkaar? Hoe kan christen zijn en macht hebben een verschil maken? 

Rachel Streefland 
Topvrouw, politica, wethouder en initiatief trekker van NK locatie Wilhelminapark. Laat je verrassen door triggerende vragen en inspireren door haar verhaal over macht en integriteit.  

Ter afsluiting
Het belooft een waardevolle avond te worden. We zien ernaar uit om je te verwelkomen op zondag 8 mei 2022 in de Nieuwe Kerk (Bollenhofsestraat 138A te Utrecht). Koffie/thee 19.00 uur. Aanvang 19.30 uur.  

Tot snel. 

Met vriendelijke groet,

De MEER-commissie 

Wat je ook interessant zou vinden