MEER-avond op 10 februari | Thema: Boosheid, een geschenk van God?

Komende zondag is er weer een MEER-avond, deze keer over Boosheid.

Woede is een emotie die iedereen weleens ervaart, van subtiele frustraties tot extremere uitingen als verbaal (of fysiek) geweld.

In Efeze 4 staat: “Laat de zon niet over je boosheid ondergaan”. Nu is dat niet letterlijk zo bedoeld, maar de gedachte is dat je niet in de greep van boosheid moet raken. Woede vergiftigt ons innerlijk en verduistert je blik. Aan de andere kant kun je ook op een goede manier ‘boos’ zijn over onrecht, het overschrijden van grenzen of een respectloze behandeling. Waar ligt de grens tussen deze boosheid die bij het leven hoort en een boosheid die niets of niemand ontziet? En wat kun je doen om van een verkeerde vorm van woede te genezen?

Gerard van der Schee is coach van GoedBoos en organiseert cursussen om goed om te gaan met boosheid en frustratie. Deze avond zal hij zijn inzichten met ons delen.

Wat je ook interessant zou vinden