MEER-avond op 11 november over vraatzucht

Komende MEER-avond gaat over Vraatzucht. Wellicht niet het eerste waar je aan denkt als we het over zonden hebben. Maar alles wat ons afhoudt van leven in vrijheid en een goede relatie met God, is niet zoals Hij het bedoeld heeft.

Als voeding een soort afgod wordt, of dat nu vraatzucht is of een fixatie op goede voeding, dan is dat niet goed. Dwangmatigheid kan je beperken in je vrijheid en in het zorgen voor je lichaam dat je van Hem hebt gekregen, maar God wil juist dat wij in vrijheid, vrede en vreugde leven!
Elizabeth van Zijl heeft een coachingspraktijk voor mensen met een eetstoornis. Vanuit de visie dat God ons wil helen en in vrijheid wil laten leven, begeleidt zij hier mensen. Deze avond zal zij haar ervaring met ons delen.

Op deze pagina lees je meer over de MEER-avonden.

Wat je ook interessant zou vinden