MEER-avond op zondag 12 januari 2020 om 19.30 uur!

Na een geslaagde MINDER-avond pakken we het thema de wapenuitrusting van God, het jaarthema van dit MEER-seizoen, weer op. Het onderwerp dat aanstaande zondag in dit kader centraal staat is de metafoor van de sandalen.

De sandalen worden in Efeze geassocieerd met de inzet voor het evangelie. Hoe kom jij in aanraking met het goede nieuws? Laat jij je  inspireren door het evangelie of loop je er wat harder voor (weg)?

Henno Smit zal ons meenemen in zijn verhaal over de gordel als waarheid als onderdeel van de wapenuitrusting van God. Gedurende de avond is er tevens veel ruimte voor aanbidding en gebed.

We zien er naar uit om je op zondag 12 januari 2020 om 19.00 uur te verwelkomen met een lekkere kop koffie of thee. Om 19.30 uur is de aanvang. 

Locatie: Bollenhofsestraat 138 (Nieuwe Kerk Utrecht). 

Vriendelijke groet,
De MEER commissie

Wat je ook interessant zou vinden