MEER-avond op zondag 8 maart 2020 om 19.30 uur over het “harnas” (Efeze 6).

In deze MEER-serie over de wapenuitrusting van God staat aankomende keer het onderwerp het harnas als metafoor voor gerechtigheid centraal. In dat kader moest ik denken aan een tekst die ik voorbij hoorde komen op Eerst Dit. 

De dag van morgen, 
zorgt wel voor zijn eigen zorgen.
Zoek liever eerst het koninkrijk van God, 
en zijn gerechtigheid. 

Gerechtigheid is een waarde die ik hoog in het vaandel heb staan. Wellicht vanwege mijn professie, maar ik ben van mening dat een ieder van ons elke dag met ‘rechtvaardigheid’ in aanraking komt. Hoe zoek je gerechtigheid? Heb jij het reeds gevonden? 

Dorina Nauta zal ons meenemen in haar verhaal over gerechtigheid als onderdeel van de wapenuitrusting van God. Gedurende de avond is er tevens veel ruimte voor aanbidding en gebed.

We zien er naar uit om je op zondag 8 maart 2020 om 19.00 uur te verwelkomen met een lekkere kop koffie of thee. Om 19.30 uur is de aanvang.

Locatie: Bollenhofsestraat 138 (Nieuwe Kerk Utrecht). 

Vriendelijke groet,

De MEER commissie

Wat je ook interessant zou vinden