MEER-avond: ‘Aanstekelijk aanbidden – de relatie tussen getuigen en aanbidding’

Zondag 10 december is er weer een MEER-avond, deze keer over ‘Aanstekelijk aanbidden – de relatie tussen getuigen en aanbidding’. Nadat we in de vorige avonden hebben nagedacht over ‘Aanbidding en muziek’ en ‘Aanbidding als levensstijl’, zal de focus nu liggen op het getuigende aspect van aanbidden.

Hoe kunnen we God zo aanbidden dat we anderen kunnen aantrekken en uitdagen om mee te doen? In de Bijbel zijn ook voorbeelden te vinden van aanstekelijke aanbidding en we gaan deze zondagavond kijken hoe we dit kunnen doortrekken naar ons leven. Kunnen wij niet alleen persoonlijk, maar bijvoorbeeld ook als gemeente, God zo aanbidden dat je hiermee getuigt naar je omgeving? Onze eigen predikant Dirk de Bree spreekt hierover.

Ben je nieuwsgierig geworden? Kom dan zondagavond naar de MEER-avond!

Vanaf 19.00 uur staat de koffie klaar, de avond begint om 19.30 uur. Zoals gebruikelijk is er eerst een half uur aanbidding, daarna een half uur bezinning met Dirk de Bree en de avond sluit af met ministry en gebed.

Wat je ook interessant zou vinden