MEER SEIZOEN EXPECT THE UNEXPECTED

Dit MEER-seizoen (2020/2021) staat in het teken van het thema ‘expect the unexpected’ met verrassende, verdiepende en bijzondere onderwerpen zoals engelen, tongentaal, dood en het  hiernamaals. Enkele avonden hebben we met veel plezier door kunnen laten gaan, maar in verband met Covid-19 helaas niet alle avonden.

Zo hebben we ter vervanging vorige maand een online worship MEER-avond georganiseerd. We kijken terug op een mooie avond, een geslaagd experiment en hebben tegelijkertijd besloten dat we ontzettend uitzien naar het organiseren van de overgebleven MEER-avonden over dit thema, bij voorkeur in fysieke vorm. Helaas is dit momenteel nog niet volledig mogelijk. 

Daarom hebben we in overleg besloten om de overgebleven MEER-avonden van dit seizoen voort te zetten na de zomer. Deel 2 van het thema ‘expect the unexpected’ zal derhalve plaatsvinden van september tot en met december 2021. In de maand mei en de maand juni zal dus geen MEER-avond plaatsvinden. 

Wij zien er naar uit om je in september met open armen te verwelkomen. 

Met vriendelijke groet,

De MEER-commissie 

Wat je ook interessant zou vinden