Meld je aan | NKU Retraite in november

Van vrijdag 15 (16.00 uur) t/m zondag 17 november (12.00 uur) gaan we voor de tweede keer met een groep Nieuwekerkers op retraite naar Klein Sion in Leuvenheim. In het programma is veel ruimte voor rust, bezinning en persoonlijk gebed, waarvoor je lezingen en vragen krijgt aangereikt. Je bent uiteraard vrij daar al dan niet gebruik van te maken. Daarnaast nemen we tijd voor ontmoeting en gebed met elkaar. Klein Sion ligt in een prachtige omgeving, dus als het weer het toelaat zullen we ook daar zeker van genieten.   


Info op een rij:

  • Tijd: Van vrijdag 15 november (16.00 uur) tot en met zondag 17 november (12.00 uur). 
  • Plaats: Retraitecentrum Klein Sion, Arnhemsestraat 60, 6974 AK Leuvenheim.
  • Kosten: €95.00 voor logies, maaltijden en koffie/thee.
  • Extra: Er wordt uitgegaan van gebruik van eigen lakens en handdoeken. Lakenpakketten en handdoekenpakketten kunnen gehuurd worden. Voor tarieven zie de website.
  • Aanmelden: lydiakansen@nk-utrecht.nl. Er is ruimte voor 23 deelnemers.   

Wat je ook interessant zou vinden

Gepubliceerd door

Lydia Kansen-Brasz (predikant)

Lydia is sinds september 2013 predikant van de Nieuwe Kerk. Speerpunt van haar werk is geestelijke begeleiding van mensen, als groep of individueel. Allerlei vormen en manieren van gebed zijn daarbij erg belangrijk.