Meld je vóór 1 april aan voor de Sisterhood High Wine

Inmiddels hebben al veel sisters van de Nieuwe Kerk zich aangemeld voor de eerste Sisterhood High Wine op zaterdag 14 april aanstaande. Hartstikke leuk, laat Klaske Hollema weten. Ze is een van de organiserende sisters: “We zien ernaar uit om elkaar als (nieuwe) sisters van de Nieuwe Kerk te ontmoeten, te leren kennen, te inspireren en te bemoedigen aan de hand van persoonlijke verhalen en getuigenissen.” Want: in welke vrouw uit de Bijbel herken jij jezelf? Wie inspireert jou of van welke bijbelse sister heb jij veel geleerd?

Het belooft een gezellige middag te worden met heerlijke wijntjes (ook alcoholvrij), muziek, lekker hapjes en verdieping. En mocht je je nog niet aangemeld hebben; er is nog plek! Meld je uiterlijk paaszondag 1 april aan.

Naar het aanmeldformulier

Alle informatie nog even kort op een rijtje:
Wanneer: Zaterdag 14 april van 15.30-18.00
Wat: Sisterhood High Wine (ook alchoholvrij)
Waar: Nieuwe Keten
Kosten: €10,00

Wat je ook interessant zou vinden