Mensen van Jezus: Marianne

“Jezus is voor mij Immanuel: God met ons. Ik vind het heel bijzonder dat God in Jezus heel dicht bij ons komt. God is niet te bevatten, maar in Jezus zie ik Hem. Al van kinds af aan geloof ik in Hem. Ik heb aan van alles getwijfeld, maar nooit aan Zijn bestaan. Hij is.”

“Ik ontmoet Hem als ik stil word. Of beter gezegd: daar ontmoet Hij mij. Retraitecentrum de Spil heeft daar een grote rol bij gespeeld: een plek waar God er was in de stilte, voorbij mijn rationele twijfels na mijn studie theologie en het verdriet door de scheiding van mijn ouders. God is er: Immanuel.”

// MENSEN VAN JEZUS is elke week een verhaal van iemand uit de Nieuwe Kerk met als vraag: Wie is Jezus voor jou? Geïnspireerd door het supertoffe concept van Humans of New York.

Kom je in de Nieuwe Kerk en heb je ook een verhaal over Jezus in jouw leven? Laat het ons weten, we willen je graag interviewen en een plekje geven in onze rubriek! #mensenvanjezus

Wat je ook interessant zou vinden