Met World Servants naar Zambia

Wij zijn Rients Abma en Brenda Buijs. Aankomende zomer gaan we met veel enthousiasme mee naar een project in Zambia,  met de Christelijke ontwikkelingswerkorganisatie World Servants!

De organisatie World Servants biedt werkvakanties aan aan Nederlandse jongeren. In het dorpje Donje in Zambia gaan we drie weken in samenwerking met de plaatselijke bevolking en de partnerorganisatie twee klaslokalen bouwen.

Een project staat in teken van samen dienen, bouwen, leven en geloven. Het leidersteam en de groep jongeren gaan zo samen op reis.

Naast het opleveren van een heel concreet bouwproject, geloven wij dat de ervaring bijdraagt aan een persoonlijke verandering van deelnemers en de lokale bevolking. We dienen samen, we gaan samen in gesprek over het geloof en kunnen zo van elkaar te leren. We willen graag ons enthousiasme hierover met jullie delen. Het zou geweldig zijn als als jullie voor ons willen bidden voor voor zowel de voorbereidingen als de reis.

Klik hier voor meer informatie en/of het geven van een bijdrage.

Wat je ook interessant zou vinden