Ministrycursus volgen tijdens de New Wine Zomerconferentie

Ministry is een vorm van gebed, die in onze gemeente een vaste plaats heeft gekregen. Bij ministry verwachten we dat God door zijn Geest daadwerkelijk aanwezig is. Er is gelegenheid om gebed te ontvangen voor dat wat in je leven speelt, dat kunnen grote vragen zijn, maar ook ogenschijnlijk kleine zorgen.

Het mooie is dat we  alle onderwerpen bij God mogen neerleggen, in het vertrouwen dat Hij overal raad mee weet. De ministrycursus is bedoeld voor wie ministry wil gaan geven, maar ook heel leerzaam voor wie allereerst wil groeien in persoonlijk gebed. De cursus is erop gericht om je te helpen groeien in geloof en vertrouwen, in kennis van en ervaring met deze gebedsvorm.
Van harte aanbevolen om deze cursus te volgen. Voor meer informatie over de cursus tijdens de zomerconferentie, zie Meedoen aan de Ministrycursus – New Wine (new-wine.nl)Voor vragen over ministry kun je terecht bij Ineke Goedhart (WP) of Jaap en Nancy Breekveldt (WV)

Wat je ook interessant zou vinden