Nachtexperience Life Topics 15-16 oktober

Tijdens deze experience ga je aan de slag met de zeven vragen die je jezelf elke vijf jaar moet stellen. Vragen waar je niet omheen kan en die maken dat je jezelf en anderen op een verdiepende manier leert kennen. Na de experience heb je de kans om te slapen op een eeuwenoude heilige plek. Je ligt met je matje onder de prachtige gewelven van de Jacobikerk in hartje Utrecht. We sluiten samen af met ontbijt.

Praktische informatie;
 
Datum:
15 op 16 oktober 2022
Prijs: € 27,50 incl. ontbijt.
Ruimte voor 18 studenten, aanmelden of meer informatie: heiligeplekken@gmail.com
Meenemen: Je mobiel (oplader), warme kleding het kan fris zijn in de kerk, een slaapmatje, kussen, eventueel oordoppen en een slaapzak.
Wie: aan deze experience doen studenten mee met allerlei levensovertuigingen en achtergronden. Wat we delen is dat we nieuwsgierig zijn naar wat er in onszelf leeft en naar de verhalen van de mensen om ons heen.


De Nachtexperience Life Topics is een initiatief van Heilige Plekken en Via Jacobi.
www.heiligeplekken.nl
www.viajakobi.nl

Programma 15 op 16 oktober 2022
19:30 uur        Inloop
19:45 uur        Welkom en kennismaken
21:00 uur        Start experience Life Topics
  3:00 uur        Snacktime daarna slapen
  7:30 uur        Ontbijt
  8:30 uur        Vertrek

Wat je ook interessant zou vinden