New Wine, ga je mee?

De inschrijvingvoor de zomerconferentie van New Wine 2019 is nu geopend! Vorig jaar zijn we met een grote groep Nieuwe Kerkers naar de New Wine zomerconferentie geweest. Het was een inspirerende week, waarin veel is gebeurd. En waar we met veel dankbaarheid op terug kijken.

Dit jaar wordt de conferentie gehouden in Liempde en valt dit jaar voor Midden Nederland er gunstig in de eerste week van de zomervakantie, van 20t/m 26 juli. Het thema voor 2019 is: Kingdom People.

Wie ben jij in Gods koninkrijk. Waar leef je voor? Hoofdsprekers zijn Graham Tomlin en Miriam Swaffield. Je kunt meer lezen over het thema op de website. Let op: Het loont de moeite je voor 1 maart as in te schrijven. Dit scheelt bijna 20%!

Heb je zin om mee te gaan & op het Nieuwe Kerk veld te staan? Schrijf je in via de website engeef daarbij aan dat je op het nieuwe kerkveld wilt staan. Mocht je nog vragen hebben? Stuur een mailtje aan Eline Zeilmaker.

Wat je ook interessant zou vinden