New Wine NEXT 22-25 juli

Van 22-25 juli 2021 organiseert New Wine NEXT een zomerconferentie voor tieners van de middelbare school (13-17 jaar). Dit lijkt een beetje op een kamp; we kamperen met elkaar in Liempde en volgen een uitdagend en gevarieerd programma met toffe sprekers en de NEXT Band. Er komt ook voldoende ruimte voor sport en er is genoeg plek om te chillen. Ga jij ook mee?

Anders dan vorige jaren is dat je je op moet geven bij een groep. Vanuit IKJU gaat er leiding mee zijn er twee groepen waarbij je je kunt aanmelden;
IKJU- Utrecht Young (iedereen van klas 1 t/m 3)
IKJU- Utrecht OG’sus (iedereen van klas 4 t/m 6)

Vanaf 1 april kun je je inschrijven via de website van New Wine.
De kosten voor een ticket zijn waarschijnlijk €199,-. Dit is inclusief maaltijden.

Ook als je niet naar de IKJU clubavonden komt ben je welkom om aan te sluiten bij onze groep! Dat vinden we alleen maar leuk! Heb jij nog andere vragen? Stuur een berichtje naar Caroline (06-39494357)
Meer informatie: http://ikju.nl/new-wine-next-2021/

Wat je ook interessant zou vinden