New Wine zomerconferentie: alleen vandaag nog korting bij inschrijving!

ALLERLAATSTE DAG, ALLEEN VANDAAG, 28 februari, NOG 25% KORTING BIJ INSCHRIJVING VOOR DE NEW WINE ZOMERCONFERENTIE!!! SCHRIJF JE NU IN!!!

Vorig jaar zijn we met een grote groep Nieuwe Kerkers naar de New Wine zomerconferentie geweest. Het was een inspirerende week, waarin veel is gebeurd. En waar we met veel dankbaarheid op terug kijken. De inschrijving voor de zomerconferentie van New Wine 2019 is nu geopend! Dit jaar wordt de conferentie gehouden in Liempde en valt dit jaar voor Midden Nederland gunstig in de eerste week van de zomervakantie, van 20 t/m 26 juli.

Het thema voor 2019 is: Kingdom People. Wie ben jij in Gods koninkrijk. Waar leef je voor?

Hoofdsprekers zijn Graham Tomlin en Miriam Swaffield. Je kunt meer lezen over het thema op de website.

Let op: Het loont de moeite je voor 1 maart a.s. in te schrijven. Dit scheelt bijna 25%!

Heb je zin om mee te gaan en op het Nieuwe Kerk veld te staan? Schrijf je in via de website en geef daarbij aan dat je op het nieuwe kerkveld wilt staan. Mocht je nog vragen hebben? Stuur een mailtje aan Eline Zeilmaker

Wat je ook interessant zou vinden