Nieuwe Kerkers on stage met Amanda Lock op 16 en 17 maart

Goed nieuws! Op 16 en 17 maart gaat Hatikwa samen met Amanda Lock op tour. Ken je Hatikwa al? Dit koor wordt versterkt door meerdere Nieuwe Kerkers, namelijk Harmen van Doorn, Mathilde den Hollander, Inge Loes van de Kolk, Miriam Waalewijn en Daphne Zwiep.

Tijdens deze avonden (in Boskoop en Houten) zal Hatikwa veel nummers samen met Amanda Lock vertolken, en zullen elk ook apart met eigen repertoire te horen zijn. Het wordt een afwisseling van heerlijke, energieke gospel songs, rustige luistermuziek en intieme aanbidding. Een avond vol muziek dus, waar af en toe iets kort bij wordt toegelicht.

Ben je erbij? Harmen, Mathilde, Inge Loes, Miriam en Daphne zouden het super vinden! En jij vast ook.

Bestel je tickets via Events4Christ!

Wat je ook interessant zou vinden