NK Alpha avond 3: 16 mei (WP) en 17 mei (WV)

Nu we de meivakantie weer achter de rug hebben, pakken we de draad weer op met de NK Alpha. Avond 3 vindt plaats op maandag 16 mei (Wilhelminapark) en dinsdag 17 mei (Wittevrouwen). Het thema is: Bidden en Bijbel.

Vooraf eten we ook weer met elkaar (voor degenen die kunnen). We hebben voor de komende avond de cateraars gewisseld. Sam’s Kitchen kookt voor locatie Wilhelminapark en Geuren en Kleuren voor locatie Wittevrouwen.

En voor de zekerheid nog even voor de agenda de resterende avonden en de NK Gemeente Conferentie! (zie elders in de nieuwsflits over het weekend een apart bericht)

  • Avond 4 (Leef het koninkrijk) – maandag 30 mei WP / dinsdag 31 mei WV
  • Avond 5 (Hoe leidt God ons?) – maandag 13 juni WP / dinsdag 14 juni WV
  • Avond 6 (Hoe zit het met de kerk?) – maandag 27 juni WP / dinsdag 28 juni WV
  • Conferentie / weekend (Heilige Geest) – vrijdag 17, zaterdag 18 en zondagmorgen 19 juni

Tot ziens op NK Alpha!

Wat je ook interessant zou vinden