NK Duurzame Challenge levert al gouden tips op!

~ Zooo deze groepsapp werkt echt…ik liet net de kraan lopen bij het tandenpoetsen en dacht: o nee UIT! ~ Thanks voor alle receptideeën. ~ Ik heb al een paar nieuwe dingen geleerd over waterverbruik en – besparing, dankjulliewel!

Een flink aantal Nieuwe Kerkers is enthousiast begonnen met de challenges om duurzamer te leven door water te bespreken, minder vlees te eten of duurzamer hun kleding in te kopen. Via app-groepen worden er druk tips en trics uitgewisseld. Tegelijkertijd stimuleert iedereen elkaar om op zoek te gaan naar leuke en creatieve oplossingen!

Ook enthousiast geworden en wil je wel de uitdaging aangaan? Of ben je vooral nieuwsgierig naar alle tips die worden gedeeld. Meld je dan nu vooral aan bij Jos Baars (kijk in de NK-app voor zijn contactgegevens).

Wat je ook interessant zou vinden